Czy wiesz, który zapach wybrałby twój mężczyzna?

Czy wiesz, który zapach wybrałby twój mężczyzna?

Podobno zapachy wybieramy w zależności od swojego charakteru. Ciekawe, który zapach wybierze twój mężczyzna: klasyczny czy bardziej awangardowy?

Wybór zapachu sporo mówi o mężczyźnie. Miłośnik klasyki i zastanego ładu, konserwatysta wybierze zupełnie inny zapach niż mężczyzna lubiący zmiany, przygody i szaleństwo. Warto się zabawić i poznać swojego faceta. Wystarczy przyjrzeć się czterem wodom toaletowym NOU i wybrać jedną z nich, by dowiedzieć się o swoim mężczyźnie nieco więcej.

NOU Oliban – mężczyzna nieszablonowy

Pachnie obłędnie, ale tę wodę wybiorą mężczyźni nietuzinkowi. Odważne nuty orientalno-drzewne odstraszą miłośników klasyki. To mocna, ciężka kompozycja żywicy, elemi i olibanu, podsycona paczuli, wyciągiem z cistusa, drzewem sandałowym, skórą i wanilią. Tylko dla tych, którzy uwielbiają odkrywać nowe światy, a rutyna ich nudzi. Napędza ich ciekawość świata. Pociągają rzeczy oryginalne, wyjątkowe. Im mniej oczywistości w życiu, tym dla nich lepiej. Niestety są przy tym dość egoistyczni.

NOU Avery – mężczyzna tradycjonalista

Pełna klasyka pachnąca nutami świeżych cytrusów, drzew i mchu z akcentami bergamotki, kwiatu Neroli, lawendy, szałwii i drzewa sandałowego. Zapach idealny dla idealnego mężczyzny, który jest poukładany, dobrze zorganizowany i doskonale wie, czego chce od życia. Poukładany, co nie znaczy, że nudny. On jedynie ceni wartości tradycyjne, ale potrafi zaskoczyć wielkim bukietem kwiatów, podróżą do pięknego hotelu czy romantyczną kolacją w ulubionej restauracji. Jest opiekuńczy i troskliwy. Daje poczucie bezpieczeństwa jak żaden inny znany ci wcześniej mężczyzna. Trudno jednak namówić go na zmiany.

NOU Eclipse – mężczyzna optymista

Zapach lekki i frywolny, nieoczywisty, pachnący skórką cytryny i liśćmi fiołków, ziołami, lawendą, a także cedrem, irysem i piżmem. Jeśli twój facet wybierze ten zapach, to znaczy, że trafiłaś na mężczyznę wesołego, z dużym poczuciem humoru, patrzącego na świat z przymrużeniem oka. To świetny kompan do zabawy, ale i w trudnych chwilach daje wsparcie. Jest wiecznym optymistą, więc przy nim wszystko wydaje się łatwiejsze. Ludzie go uwielbiają, bo przy nim czują się lepiej. Nigdy nie marudzi i nie narzeka. Zawsze uśmiechnięty, dodaje odwagi. Nawet gdy tracisz pracę, on się nie przejmuje, a czeka na ciebie z kwiatami i wita z radosnym uśmiechem na twarzy. Czasem wydaje się, że buja w obłokach.

NOU Woody – mężczyzna zagadka

Oryginalny bukiet pełen cytryny, liści fiołków, szałwii, czarnej herbaty i drzewa gwajakowego, piżma, bobu tonka oraz wetiweru. Polubi go mężczyzna silny, odważny, a jednocześnie skromny, trzymający się z boku. Nie lubi być w centrum uwagi. Na pierwszy rzut oka przeciętny, ale tak naprawdę bardzo interesujący. Jego możliwości poznajemy dopiero w ekstremalnych sytuacjach. Na co dzień jest cichy i spokojny, tajemniczy. Potrafi zaskoczyć profesjonalizmem w każdej dziedzinie, ale tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Nigdy nie wychodzi przed szereg. Nie chwali się, nie zadziera nosa. Gdy koledzy przechwalają się, jakimi są świetnymi kierowcami, on będzie milczał, nawet jeśli bierze udział w wyścigach Formuły 1. Jest aż za skromny jak na dzisiejszy świat, a jego małomówność sprawia, że czujesz się przy nim niepewnie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?