Color spray – zmień kolor włosów i wizerunek

Color spray – zmień kolor włosów i wizerunek

- Nowości
Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Sześć pastelowych sprayów do samodzielnej koloryzacji włosów to nowość Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Możesz dzięki nim zmienić swój wygląd.

Chcesz uzyskać pastelowy kolor na całych włosach czy może tylko na ich końcówkach? Wybór należy do Ciebie! Color spray (cena: ok. 11 zł) to produkt adresowany do osób, które lubią zmiany. Jest łatwy i wygodny w aplikacji, niezależnie od tego, czy nałożysz go na całe włosy, czy tylko na końcówki. W jednej chwili zmieni Twój wizerunek. Jeśli Ci się nie spodoba, możesz go usunąć – kolor utrzymuje się do trzech myć.

Sześć pastelowych odcieni – niebieski, pomarańczowy, fioletowy, różowy, srebrny i turkusowy – pozwoli Ci uzyskać wiele kombinacji kolorystycznych. Najlepsze efekty uzyskasz, stosując spray na włosy blond, naturalne lub rozjaśnione.

Kolejna nowość to spray solny (cena: 8,80 zł), dostępny w formie lekkiej i łatwej w użyciu mgiełki do stylizacji włosów, która podkreśli naturalne fale i pomoże uzyskać modny, naturalny efekt “beach look”. Dzięki wygodnemu rozpylaczowi kosmetyk jest wygodny w użyciu. Stylizujące działanie soli morskiej, głównego składnika produktu, zostało dodatkowo wzmocnione polimerami. Zawarte w recepturze składniki pielęgnujące i kondycjonujące zapewniają włosom miękkość oraz połysk, odżywiają je i chronią przed czynnikami zewnętrznymi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Jak skutecznie wykryć arytmię serca

Niektóre zaburzenia rytmu serca są wyraźnie odczuwalne, ale