Coco Shiro — kokosowy peelingujący masaż ciała na ciepło

Coco Shiro — kokosowy peelingujący masaż ciała na ciepło

Kokosowy peelingujący masaż ciała na ciepło Coco Shiro to zabieg, który doskonale odświeży twoją skórę i przywróci jej gładkość. Do tego pozostawi na niej aromat słodkiego kokosa.

Zawarty w peelingu Jasper Glimmer cukier trzcinowy dokładnie usunie martwe komórki naskórka i sprawi, że skóra stanie się jedwabiście gładka w dotyku, a oleje (kokosowy, winogronowy i brzoskwiniowy) idealnie ją odżywią i długotrwale nawilżą. W składzie peelingu jest również mleczko ze słodkich migdałów,  które wspomaga utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry, poprawia jej elastyczność i działa na nią ujędrniająco. 

Pod wpływem przyjemnej dla ciała temperatury oraz dotyku wprawnych dłoni ekspertki marki Yasumi doznasz relaksującej przyjemności. Kokosowy zapach spowije twoje ciało egzotycznym woalem, który podnosi nastrój i daje poczucie bezpieczeństwa. Już w pierwszych minutach zabiegu przychodzi odprężenie i uczucie błogostanu. Ciało się odpręża, umysł uspokaja, a stres znika.

Coco Shiro to zabieg składający się z trzech głównych etapów: aplikacji podgrzanego peelingu Jasper Glimmer, wmasowania go w skórę, a następnie opłukania i osuszenia ciała.

Yasumi Coco Shiro jest polecany szczególnie osobom, które mają wiotką skórę (np. po zrzuceniu zbędnych kilogramów) i potrzebują zabiegu, który ją ujędrni, albo marzą o zabiegu zapewniającym dużą dozę relaksu i odpoczynku. Może być również idealnym rozwiązaniem dla pań, które mają w planach wielkie wyjście bądź szykują się na randkę.

Cena około 40-minutowego zabiegu na całe ciało wynosi ok. 160-200 zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.