Centrum medyczne LUX MED powstało w warszawskim Wilanowie

Centrum medyczne LUX MED powstało w warszawskim Wilanowie

Przy ul. Klimczaka 1, w budynku Royal Wilanów, Grupa LUX MED otworzyła swoje kolejne centrum medyczne w Warszawie.

Placówka oferuje szeroki wachlarz usług medycznych, w tym m.in. badania laboratoryjne, USG, a także konsultacje lekarzy wielu specjalności, w tym dermatologii, gastroenterologii, neurologii, nefrologii, otolaryngologii czy medycyny podróży. Centrum medyczne wyróżnia się rozbudowaną i nowoczesną infrastrukturą, w którą wpisują się specjalnie wydzielone części – dobrze wyposażona, przestronna ginekologia oraz przyjazna dzieciom pediatria.

– Dwa lata temu, kiedy otwieraliśmy LUX MED Stomatologię przy Al. Rzeczpospolitej, obiecałam, że to dopiero początek LUX MED w tej dzielnicy. To już 271. nasza placówka w Polsce. Cieszę się, że dziś otwieramy tak duże, wyposażone w nowoczesny sprzęt centrum medyczne, w którym możemy otaczać kompleksową opieką mieszkańców Wilanowa – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00, a w sobotę od 8.00 do 14.00. Na badania i konsultacje można umawiać się przez Portal Pacjenta lub telefonicznie pod numerem 22 33 22 888. Usługi wykonywane są zarówno w ramach abonamentu, jak i opłaty za poszczególne świadczenia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.