Balsam chroniący tatuaż

Balsam chroniący tatuaż

Fot. materiały prasowe

Połączeniu olejów kokosowego, konopnego i abisyńskiego z masłem shea oraz witaminą E sprawia, że balsam Roomcays chroni tatuaż przed utratą koloru i przywraca mu głębię na długie lata.

Kosmetyk dedykowany specjalnie dla osób kochających tatuaże zawiera również kompleks filtrów UVA i UVB. Tak bogata formuła sprawia, że nawilża, odżywia skórę, chroni ją przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, np. silnym nasłonecznieniem, wiatrem i zanieczyszczeniami powietrza. Systematyczne stosowanie balsamu zapewni głębię i wyrazistość tatuażu przez długie lata.

Wystarczy nanieść niewielką ilość tego produktu na tatuaż, delikatnie go wklepać i poczekać aż się wchłonie. Najlepiej aplikować go co najmniej dwa razy dziennie lub na 20 minut przed wyjściem z domu. W przypadku wysuszonej skóry powtarzać aplikację co dwie godziny.

Roomcays Balsam ochronny do skóry z tatuażami dostępny jest w sklepie internetowym pod adresem http://coloris.sklep.pl. Jego cena to 31,99 zł – tyle trzeba zapłacić za stylowy aluminiowy słoiczek zawierający 100 ml tego produktu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

20 lipca ruszą zapisy na bezpłatny zabieg leczenia blizny

U osób, których ciała pokrywają szpecące blizny, wykonywane będą nieodpłatne zabiegi kosmetyczne metodą mikronakłuwania Genoscar. Najpierw uelastycznia ona blizny, a z czasem powoduje ich zmniejszenie, a nawet zanikanie.