Zadbaj o czystość rąk Twojego dziecka

Zadbaj o czystość rąk Twojego dziecka

Fot. materiały prasowe

To ważne zwłaszcza teraz, kiedy na całym świecie szaleje epidemia koronawirusa SARS-CoV-2.

Małe dzieci są ciekawe świata. Chcą wszystkiego dotykać. Zadbaj, aby zawsze miały czyste rączki. To bardo ważne dla ich zdrowia.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile różnych zarazków mieści się na koszykach i wózkach na zakupy w sklepie, uchwytach w autobusach, poręczach na schodach ruchomych, pieniądzach. A małe dziecko jest ciekawe świata i wszystkiego, co się znajduje wokół niego. Chce dotykać, badać, a po chwili wsadza paluszki do buzi. Jak temu zaradzić?

Dziecku trzeba zwracać uwagę i je edukować, ale przede wszystkim trzeba dbać o jego higienę i mycie rąk. Pomoże Ci w tym żel do mycia rąk Skarbu Matki (pojemność 80 ml, cena ok. 9 zł). Dzięki temu produktowi, w prosty i skuteczny sposób utrzymasz higienę skóry rąk w trudnych warunkach.

Preparat bardzo łatwo rozprowadza się, wchłania i jednocześnie usuwa widoczny brud. Nie pozostawia uczucia lepkości. Nie wymaga spłukiwania. Dodatek gliceryny w jego składzie natłuszcza, nawilża i wygładza delikatną skórę rąk. A atrakcyjna grafika opakowania, ukazująca morskie dno, z pewnością zachęci maleństwo do jego stosowania.

Skarb Matki to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci. Produkowana jest przez polską firmę rodzinną Makarczykowie. Wszystkie receptury są badane klinicznie i dermatologicznie. Kosmetyki mają akceptację i pozytywne oceny Instytutu Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Są dostępne w aptekach, sklepach dziecięcych, internetowych oraz na www.skarbmatki.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poradnik dla pacjentów, którzy byli leczeni z powodu nowotworów jako dzieci

Pod redakcją dr n. med. Aleksandry Napieralskiej z