Zabieg dla cery dojrzałej potrzebującej wiosennej odnowy

Zabieg dla cery dojrzałej potrzebującej wiosennej odnowy

Dojrzała cera ma skłonności do przesuszenia i utraty elastyczności. By ją nawilżyć, poprawić jej jędrność, wygładzić zmarszczki, rozpromienić i efektownie odmłodzić, wystarczą dwa składniki: pulpa z miąższu wiśni oraz kwas mlekowy. To właśnie ich moc wykorzystano w zabiegu YASUMI Peeling Wiśniowy anti-age.

Formułę zabiegu Peeling Wiśniowy anti-age marka YASUMI oparła na tradycjach azjatyckich. Jedna z japońskich zasad pielęgnacji polega na tym, by wykorzystywać składniki naturalne, które znajdują się w kuchni. Dlatego najważniejszym punktem zabiegu jest peeling enzymatyczny z wiśniowej pulpy. W połączeniu z kwasem mlekowym, zabieg skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, rozjaśnia przebarwienia, wygładza cerę, nadając jej alabastrową gładkość. Zwiększa jędrność i spłyca zmarszczki, dzięki czemu twarz i szyja wyglądają młodziej.

Składniki aktywne zabiegu:

  • pulpa z miąższu wiśni – jej moc ukryta jest w owocowych enzymach, które bardzo skutecznie i bez podrażnień rozpuszczają martwe komórki naskórka i wspomagają walkę z przebarwieniami, sprawiają, że skóra jest gładka i delikatna w dotyku;
  • kwas mlekowy – redukuje oznaki fotostarzenia, efektywnie nawilża skórę, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność, a zmarszczki robią się mniej widoczne.

Cena zabiegu na twarz wynosi 390 zł. Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce, których adresy można znaleźć na stronie gabinety.yasumi.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak zapobiegać nadwadze i otyłości u dzieci? Rusza badanie wśród 7-latków

Instytut Matki i Dziecka rozpoczyna pierwsze w Polsce