Z jakimi zapachami kojarzy ci się lato?

Z jakimi zapachami kojarzy ci się lato?

Letnie zapachy są lekkie i odświeżające lub egzotyczne i kuszące. Pachną kwiatami i owocami, a te bardziej skomplikowane pikantnymi przyprawami. Kojarzą się z podróżami, zarówno tymi bliskimi, jak i dalekimi.

Niektóre z nas lubią podróże dalekie, w krainy nieznane, pełne niespodzianek. Inne wolą wyprawy bliższe i spokojniejsze. Wśród propozycji rodzimej marki NOU na pewno znajdziesz “podróż” dla siebie.

NOU Cherry Blossom – podróż na wschód

Wyjątkowo romantyczny i ciepły zapach, w którym dominują kwiaty wiśni, ale też wyczuwalna jest piwonia, jaśmin, róże i fiołki. Przywodzi na myśl Kraj Kwitnącej Wiśni, który swym pięknem zapiera dech w piersiach niejednemu podróżnikowi.

NOU Floral Mist – droga w nieznane

Jest tak delikatny i lekki jak wietrzyk o poranku. Muska płatkami kwiatów frezji, pomarańczy, róży i konwalii, upajając świeżością mandarynki. Zadziwia oryginalnością i nowością. Jest jak kraina, w której jeszcze nie byłaś.

NOU Velvet Blossom – egzotyczna wyprawa

Zapach przepełniony egzotyką. Ciepły i ostry zarazem. To zapowiedź ekscytującej przygody. Choć zaczyna się od pobudzającej bergamotki i mandarynki, wciąga nas do dalekiej krainy akordami przypraw: kardamonu, goździków wirujących z rozmarynem.

NOU Bergamot – wycieczka na południe

Bukiet, który oszołamia świeżością cytryny i bergamoty oraz młodych listków. Kojarzy się z odpoczynkiem nad Morzem Śródziemnym, w cieniu oliwnych gajów ze szklanką zimnej lemoniady. W tle wyczuwalne są kwiaty jaśminu, irysa, lilli oraz zielona herbata.

NOU Jasmin – poczęstunek w azjatyckim ogrodzie

Zapach delikatny i dojrzały zarazem. Na przystawkę dostaniesz cytrynę ze słodką brzoskwinią, a na danie główne kwiaty neroli, jaśminu i wiciokrzewu. Ta kompozycja przywodzi na myśl relaks w tajemniczym azjatyckim ogrodzie pełnym niewinnych kwiatów.

NOU Rose Patchouli – podróż do Doliny Róż

Jest elegancki, seksowny, przepełniony nieoczywistą słodyczą. Jego serce bije pośród tysięcy róż rosnących na malowniczej ziemi pośród gór. Ale by dodać mu pikanterii, wyczuwalne są geranium, bergamota, różowy pieprz, petigrain, a także mandarynka.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.