Yasumi Tsubomi — zabieg odżywiający dla szorstkiej i przesuszonej skóry

Yasumi Tsubomi — zabieg odżywiający dla szorstkiej i przesuszonej skóry

Yasumi Tsubomi jest niczym słodki deser pachnący migdałami, kokosem i marakują. Wspaniale wygładza i odżywia ciało, relaksuje i regeneruje. To zabieg nadający się dla każdego, ale szczególnie polecany jest osobom ze skórą szorstką i przesuszoną.

Rytuał Tsubomi warto zafundować sobie o każdej porze roku. To 90 minut egzotycznie pachnącego relaksu, który postawi cię na nogi, doda energii oraz wygładzi i odżywi twoje ciało. Jest tak przyjemny, jak wizyta w japońskiej cukierni.

Zabieg zaczyna się od peelingującego masażu ciała ciepłym cukrem trzcinowym z dodatkiem mleczka migdałowego. Dzięki niemu skóra zostanie dokładnie oczyszczona z martwych komórek naskórka. Peeling poprawi mikrokrążenie, a także dotlenieni i odżywi komórki. Po nim skóra będzie jedwabiście gładka, miękka w dotyku.

Tak przygotowana jest gotowa na przyjęcie składników aktywnych z maski Nourishing Sweet Body Wrap zawierającej ekstrakty z kokosa, marakui i ryżu. Jej formuła efektywnie regeneruje, nawilża i odżywia skórę, przywraca jej elastyczność i jędrność, zmiękcza ją.

Na koniec rytuału Tsubomi w ciało wmasowywany jest bogaty krem o zapachu pistacji. Zawiera on pistacjowe masło, które odbudowuje barierę hydrolipidową skóry, odmładzające masło shea, nawilżająco-kojący ekstrakt z aloesu oraz olejek z awokado i migdałów. Krem podnosi poziom odżywienia skóry, poprawia jej kondycję i zabezpiecza ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Po tak słodkim rytuale jesteś jak nowo narodzona, a twoja skóra jest odżywiona, odprężona i zregenerowana, a dodatkowo otulona zmysłowym zapachem.

Cena zabiegu na ciało wynosi 250 zł. Jest dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce, których listę można znaleźć tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kryzys psychiczny w sieci. Jak pomóc?

Z mediów społecznościowych korzysta już niemal 28 mln Polaków (66 proc. populacji). Statystyczny użytkownik spędza w nich 14 proc. swojego aktywnego dnia, czyli zgodnie z najnowszymi badaniami 2 godz. 23 min, a młodzież w wieku 16-24 lat – nawet 20 proc. aktywnego dnia. Jednak dynamiczny rozwój social mediów przynosi nie tylko możliwości, ale również wyzwania, w tym coraz częstsze sygnały kryzysów psychicznych widocznych wśród użytkowników sieci.