Yasumi Shido — zabieg z użyciem kosmetyków z ryżem

Yasumi Shido — zabieg z użyciem kosmetyków z ryżem

Po godzinie od wykonania zabiegu Yasumi Shido skóra staje się miękka, gładka, bardziej jędrna, rozświetlona i nawilżona. Jest niczym opatrunek, który przynosi ukojenie. A wszystko to za sprawą jednego składnika — ryżu.

Ryż jest głównym składnikiem kosmetyków wykorzystywanych w zabiegu Yasumi Shido. Jest on bogaty w minerały, nienasycone kwasy tłuszczowe, przeciwutleniacze oraz witaminy. Bardzo cenią go Japonki, gdyż ma zdolność utrzymywania wysokiego poziomu wody w naskórku. Wspaniale zatem nawilża. Ponadto oczyszcza skórę, ogranicza jej przetłuszczanie, delikatnie złuszcza, rozjaśnia przebarwienia, przywraca blask oraz stymuluje wytwarzanie kolagenu, zwiększając elastyczność i jędrność skóry. To na nim oparty jest japoński rytuał Shido.

Zabieg Yasumi Shido wskazany jest dla każdego rodzaju cery, również wrażliwej. Polecany jest kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Składa się z kilku etapów.

Yasumi Shido — etap I: demakijaż i oczyszczanie z elementem aromaterapii

Ten etap polega na usunięciu makijażu i dogłębnym oczyszczeniu skóry za pomocą Yasumi Rice Cleansing Gel w towarzystwie ulubionego olejku eterycznego. Celem jest również zmniejszenie widoczności porów, przebarwień, ukojenie i zmiękczenie skóry.

Yasumi Shido — etap II: tonizacja skóry

Tonizacja skóry produktem na bazie wody ryżowej przywraca skórze prawidłowy poziom pH, a tym samym wzmacnia jej naturalny ochronny płaszcz hydrolipidowy.

Yasumi Shido — etap III: łagodny peeling

Zabieg z użyciem Yasumi Rice Facial Scrub — usuwa martwe komórki naskórka, odświeża, rozświetla i przygotowuje do aplikacji preparatów pielęgnacyjnych. Przy okazji ma za zadanie ochronić skórę przed wolnymi rodnikami, nawilżyć oraz rozjaśnić jej koloryt.

Yasumi Shido — etap IV: masaż twarzy

Masaż twarzy na bazie autorskiego oleju ryżowego Yasumi Rice Bran Oil, który stanowi bogate źródło tokotrienoli. Nie tylko oczyszcza, ale jednocześnie nawilża, regeneruje, odżywia, odmładza. Działa przeciwzapalnie. Ponadto relaksuje mięśnie twarzy i usuwa napięcie.

Yasumi Shido — etap V: nałożenie maski na twarz

Aplikacja ryżowej maski z algami — jej celem jest wzmocnienie procesu nawilżenia, odżywienia i rozświetlenia.

Yasumi Shido — etap VI: nałożenie kremu na twarz

Aplikacja Yasumi Rice Face Cream z mączką ryżową i olejem ryżowym. Zadaniem kremu jest przedłużyć uruchomione podczas rytuału Shido procesy pielęgnacyjne. Ma nawilżyć, odżywić, uelastycznić, rozjaśnić, wygładzić, ukoić, zregenerować.

Cena zabiegu Yasumi Shido na twarz wynosi 250 zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.