Szczoteczka do usuwania bakterii z zębów, języka, dziąseł i policzków

Szczoteczka do usuwania bakterii z zębów, języka, dziąseł i policzków

Wbrew obiegowej opinii, zęby są siedliskiem jedynie 20 proc. bakterii obecnych w jamie ustnej. Reszta bytuje na języku, dziąsłach i policzkach. Aby zapobiec rozwojowi próchnicy, konieczne jest więc skuteczne usuwanie bakterii ze wszystkich tych obszarów.

Może w tym pomóc szczoteczka Colgate 360˚ Advanced, cechująca się nowoczesnym designem. Jej włoski ułożone są w kształt kieliszka do szampana i zakończone wieżyczkowo, a ergonomiczna rączka nawiązuje do szklanej architektury minimalistycznej. Unikalny układ specjalistycznych włókien i gumek, w który została wyposażona nowa szczoteczka, pozwala zapewnić całkowitą higienę jamy ustnej.

Precyzyjne czyszczenie powierzchni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc, usuwanie z języka i policzków bakterii odpowiedzialnych za halitozę (nieświeży oddech), a także usuwanie przebarwień dzięki żelowym powierzchniom polerującym i skuteczne eliminowanie szkodliwej płytki nazębnej, możliwe jest podczas codziennego szczotkowania zębów tą kolorową szczoteczką.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 statuetek dla Patronów Bezpieczeństwa Lekowego Polski. Kto je otrzymał?

Z okazji swojego 20-lecia Polski Związek Pracodawców Przemysłu