Stick – kosmetyk do zadań specjalnych

Stick – kosmetyk do zadań specjalnych

Fot. materiały prasowe

Masz na ciele znamię, bliznę lub zmiany pigmentacyjne? Twoja skóra wymaga ochrony punktowej. Do tego celu idealny będzie kosmetyk w formie sticku!

Stosując preparaty z filtrem UV, możemy bezpiecznie się opalać, oczywiście z umiarem. Dzięki nim w głąb skóry nie przedostaną się szkodliwe promienie słoneczne.

Szczególnej ochrony wymagają znamiona, blizny, zmiany pigmentacyjne oraz tatuaże – zwłaszcza te świeże, a także miejsca szczególnie narażone na działanie słońca, w tym m.in. uszy, nos, okolice oczu. W ich zabezpieczeniu niezastąpiony jest preparat ochronny w formie sticku. Ten nowatorski, wodoodporny kosmetyk zapewnia bardzo wysoką punktową ochronę. Pozwala na precyzyjną aplikację, jest wygodny w stosowaniu. Wystarczy delikatnie potrzeć miejsce, które chcemy ochronić przed szkodliwym działaniem promieni UV i gotowe! Nieduże opakowanie bez problemu zmieści się w damskiej torebce, więc preparat można mieć zawsze pod ręką i zastosować w razie potrzeby.

Ochronny Stick SPF 50+ Floslek Laboratorium (45,99 zł/16 g) oprócz filtrów ochronnych zawiera witaminę E, która opóźnia procesy starzenia, masło shea, oczyszczoną formę lanoliny i wosk carnauba, który ma właściwości emoliencyjne, działa nawilżająco i odżywia skórę. Wygodny sztyft pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę.

Wygoda stosowania sprawia, że chętnie sięgają po niego również dzieci, dla których taka forma aplikacji stanowi zachętę do używania preparatu i… pozwala wykazać się samodzielnością. Dla kilkulatków używanie tego preparatu jest na pewno łatwiejsze niż  smarowanie się tradycyjnym balsamem.

1 Comment

  1. potwierdzam, aplikacja bardzo łatwa, nie tak jak w przypadku zwykłego kremu. przydaje się bardzo w podróży

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like

4 rośliny z polskich łąk wykorzystywane w produkcji kosmetyków

Zbawienne właściwości roślin porastających nasze łąki są wykorzystywane