Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok

Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok

Idealny krem do twarzy z SPF? Ten, który pielęgnuje i chroni nie tylko przed skutkami promieniowania UVA i UVB, ale też przed światłem HEV oraz IR. DAX Sun wprowadził na rynek 3 nowe kosmetyki, które spełniają wszystkie te kryteria!

Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna to podstawa pielęgnacji nie tylko podczas letniego sezonu. Marka DAX SUN już od 35 lat dba o zdrowie skóry i chroni przed negatywnymi skutkami promieniowania. Teraz przedstawia zupełnie nowe produkty, aby zapewnić multi ochronę przez cały rok. Lekka konsystencja szybko się wchłania, dając aksamitne wykończenie. Nie bieli, nie roluje się pod makijażem i zapewnia świeży wygląd przez cały dzień.

Każdy z produktów zawiera FOTOSTABILNE FILTRY NOWEJ GENERACJI, które chronią przed skutkami promieniowania UVA, UVB, światłem emitowanym przez ekrany HEV i podczerwonym IR, fotostarzeniem oraz przebarwieniami. Natomiast URBAN ADAPT COMPLEX, czyli wielofunkcyjny duet ektoina + niacynamid, wzmacnia ochronną barierę skóry i przywraca równowagę mikrobiomu, długotrwale nawilża oraz chroni przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych.

Oprócz wysokiej ochrony przeciwsłonecznej SPF 50+, w każdym kosmetyku zastosowano inny składnik pielęgnujący, aby maksymalnie dopasować produkt do potrzeb skóry. Znajdziemy w nich np. kwas hialuronowy, witaminę C lub ceramidy.

DAX SUN Rozświetlający krem ochronny z witaminą C SPF 50+ (36,99 zł/30 ml)

Produkt o lekkiej konsystencji, który idealnie sprawdzi się pod makijaż. Oprócz innowacyjnych filtrów zawiera silnie antyoksydacyjną WITAMINĘ C, która odpowiada za rozświetlenie skóry, wyrównanie jej kolorytu i wygładzenie.

Sposób użycia: Codziennie rano nanieś krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. W przypadku ekspozycji słonecznej nałóż ok. 20 minut wcześniej i powtarzaj czynność regularnie, minimum co 2 godziny. Unikaj kontaktu preparatu z oczami i odzieżą. Nadmierne przebywanie na słońcu może być zagrożeniem dla zdrowia. Pamiętaj, że żaden preparat z filtrami UV nie zapewnia 100% ochrony.

DAX SUN Nawilżający krem ochronny z kwasem hialuronowym SPF 50+ (36,99 zł/30 ml)

Produkt o lekkiej konsystencji, który idealnie sprawdzi się pod makijaż. Oprócz innowacyjnych filtrów zawiera intensywnie nawilżający KWAS HIALURONOWY, który sprawia, że skóra staje się elastyczna, gładka i miękka w dotyku.

Sposób użycia: Codziennie rano nanieś krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. W przypadku ekspozycji słonecznej nałóż ok. 20 min wcześniej i powtarzaj czynność regularnie, minimum co 2 godziny. Unikaj kontaktu preparatu z oczami i odzieżą. Nadmierne przebywanie na słońcu może być zagrożeniem dla zdrowia. Pamiętaj, że żaden preparat z filtrami UV nie zapewnia 100% ochrony.

DAX SUN Regenerujący krem ochronny z ceramidami SPF 50+ (36,99 zł/30 ml)

Produkt o lekkiej konsystencji, który idealnie sprawdzi się pod makijaż. Oprócz innowacyjnych filtrów zawiera silnie regenerujące CERAMIDY, które odbudowują naturalną barierę skóry, by utrzymać jej gładkość i elastyczność.

Sposób użycia: Codziennie rano nanieś krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. W przypadku ekspozycji słonecznej nałóż ok. 20 minut wcześniej i powtarzaj czynność regularnie, minimum co 2 godziny. Unikaj kontaktu preparatu z oczami i odzieżą. Nadmierne przebywanie
na słońcu może być zagrożeniem dla zdrowia. Pamiętaj, że żaden preparat z filtrami UV nie zapewnia 100% ochrony.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.