Rêve d’Infini dla eleganckiej kobiety

Rêve d’Infini dla eleganckiej kobiety

- Nowości

Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej, kwiatowo-owocowej kompozycji są kreacje jubilera i artysty plastyka René Lalique’a, jednego z najwybitniejszych twórców okresu Art Deco, założyciela marki Lalique – francuskiej firmy zajmującej się produkcją kryształów, biżuterii, luksusowych perfum i efektownych flakonów zdobionych kryształem.

Pierwszym zapachem stworzonym przez markę Lalique była męska kompozycja Louxor de Lalique, trafiła na rynek już 86 lat temu. Po niej pojawiło się wiele innych zapachów, a każdy z nich zamknięty był w niepowtarzalnym flakonie.

Podobnie jak woda perfumowana Rêve d’Infini – najnowsze „dziecko” marki Lalique, powstałe z myślą o pięknych i eleganckich kobietach. W nucie głowy tej wyjątkowej kompozycji znajdziemy liczi, bergamotkę i różę, w sercu – różę, jaśmin, cedr, brzoskwinię i frezję, natomiast bazę tworzą wanilia, piżmo i drzewo sandałowe. Rêve d’Infini można kupić w sieci perfumerii Douglas, dostępna jest w dwóch wariantach (50 ml i 100 ml).

Zapewniam Was, że flakonika, w którym zamknięty jest ten przepiękny zapach, nie powstydzi się nawet najbardziej wymagająca koneserka pięknych przedmiotów 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Idzie jesień – pora pozbyć się przebarwień i naczynek

Brązowawe plamy o różnej wielkości i nieregularnym kształcie