Nowości dla skóry trądzikowej i skłonnej do przetłuszczania

Nowości dla skóry trądzikowej i skłonnej do przetłuszczania

Mikrozłuszczanie to zabieg, który podbił serca gwiazd, ale dostępny jest również dla każdej z nas. Co ważne, jest bezinwazyjny i bezbolesny, a zawarte w peelingu enzymy roślinne są całkowicie bezpieczne.  

W przypadku skóry suchej, normalnej i mieszanej peeling wystarczy stosować 1-2 razy w tygodniu. Natomiast jeśli macie problem z przetłuszczającą się skórą i trądzikiem, najlepsze efekty przyniesie codzienne używanie kosmetyków mikrozłuszczających, np. w postaci żelu do twarzy czy toniku. Dlatego, w trosce o nasze dobre samopoczucie i wygląd, marka tołpa postanowiła powiększyć rodzinę sebio 3 enzymy o trzy nowości!

  • Żel do mycia twarzy 3 enzymy – głęboko oczyszcza i odblokowuje pory. Dzięki trzem aktywnym enzymom delikatnie złuszcza i – jak zapewnia producent – już w 5 dni redukuje zaskórniki, a po 7 dniach zwęża rozszerzone pory o 17 proc. i redukuje wydzielanie sebum. Działa antybakteryjnie i hamuje namnażanie niekorzystnych bakterii. Pozostawia skórę świeżą, matową i bez uczucia ściągnięcia.
  • Mikrozłuszczający tonik-esencja 3 enzymy – łączy w sobie lekkość toniku i zalety esencji. Dzięki trzem aktywnym enzymom delikatnie złuszcza i już w 5 dni redukuje zaskórniki, w tym również mikrozaskórniki, które zapoczątkowują zmiany trądzikowe. Zwęża rozszerzone pory o 14 proc. i normalizuje wydzielanie sebum. Działa antybakteryjnie. Pozostawia skórę matową, stonizowaną i przygotowaną do dalszej pielęgnacji.
  • Enzymatyczny krem przeciw zaskórnikom – delikatnie i stopniowo usuwa martwy naskórek, redukując zaskórniki otwarte i zamknięte, w tym również mikrozaskórniki, które zapoczątkowują zmiany trądzikowe. Krem, dzień po dniu, wygładza powierzchnie skóry, przyspieszając redukcję blizn i przebarwień potrądzikowych. Nawilża i łagodzi podrażnienia. Działa antybakteryjnie i hamuje namnażanie niekorzystnych bakterii. Zapewnia codzienną kontrolę błyszczenia, redukując wydzielanie sebum i pozostawiając skórę matową do 12 h.

Nowości sebio 3 enzymy znajdziecie w drogeriach Hebe i SuperPharm, a także w drogeriach internetowych i na www.tolpa.pl

Efekty ich działania zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. O ich skuteczności przekonały się na własnej skórze ambasadorki, które przez trzy miesiące testowały kosmetyki pod okiem specjalisty i na bieżąco relacjonowały postępy w swojej pielęgnacji. Jej efekty można zobaczyć na www.sebio.tolpa.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.