NOU Velvet Blossom – w krainie egzotycznych zapachów

NOU Velvet Blossom – w krainie egzotycznych zapachów

Fot. materiały prasowe

Woda perfumowana i mgiełka do ciała NOU Velvet Blossom stanowi doskonałe uzupełnienie całej serii egzotycznych zapachów rodzimej marki NOU. Nowa linia to aksamitny bukiet pulsujący egzotyką, ciepły i ostry zarazem.

– Jest jak zapowiedź bezpiecznej, choć ekscytującej przygody – zachwala producent.

Opowieść NOU Velvet Blossom intryguje bogactwem egzotycznych przypraw. Zaczyna się od pobudzającej bergamotki i mandarynki, okraszonych szczyptą kardamonu. Wciąga nas do dalekiej, tajemniczej krainy akordami goździków wirujących w tańcu z rozmarynem. Na zakończenie poznajemy głównych bohaterów. Kłania nam się tonkowiec wonny, wanilia, paczuli, za którymi dyskretnie chowa się zapach skóry.

NUTY ZAPACHOWE:

nuta głowy: bergamotka, mandarynka, kardamon

nuta serca: goździki, rozmaryn

nuta bazy: tonkowiec wonny, wanilia, paczuli, skóra

Woda perfumowana NOU Velvet Blossom kosztuje 69,99 zł/50 ml. Mgiełkę do ciała NOU Velvet Blossom mozna kupić za 29,99 zł/200 ml. Linia NOU Velvet Blossom dostępna jest w drogeriach Rossmann.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.