Nawilżenie ciała pod kontrolą CD

Nawilżenie ciała pod kontrolą CD

Jesień i zima to trudny okres dla skóry twarzy, która staje się wyjątkowo kapryśna i wymagająca. Ale czy wiesz, że Twoje ciało również wymaga w tym czasie szczególnej uwagi?

Choć nie jest ono bezpośrednio narażone na zimno, to wiedz, że nic tak skutecznie nie wysusza skóry jak włączone kaloryfery. Męczy Cię używanie za każdym razem balsamu po wyjściu z łazienki? Możesz temu zapobiec już w trakcie kąpieli. Zamień żel myjący na produkt 2 w 1, np. rokitnikowe mleczko pod prysznic marki CD. Nie tylko pięknie pachnie, ale przede wszystkim dokładnie myje i doskonale nawilża skórę.

Z badania „Rytuały pielęgnacyjne Polek”, przeprowadzonego przez markę CD wynika, że większość kobiet kąpie się wieczorem. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, to dzięki użyciu wielofunkcyjnego kosmetyku możesz przeznaczyć zaoszczędzony czas na serial lub wieczorny relaks z książką.

CD mleczko pod prysznic z wyciągiem z rokitnika to produkt, który zawiera również witaminy A, C, D, E, beta-karoten oraz flawonoidy. Wzbogacony o kompleks Aquaderm zawierający aktywne składniki umożliwiające głębokie nawilżenie i regenerację skóry, natłuszcza ją i sprawia, że przybiera ona naturalny, lekko brzoskwiniowy odcień. Mleczko ma naturalne pH, zostało przetestowane dermatologicznie i mogą go używać  osoby o wrażliwej skórze. Nie było testowane na zwierzętach i jest śmiało mogą po nie sięgać weganie. Rekomendowana cena to 12,99 zł/200 ml.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Fundacja Iskierka wyposażyła zabrzański szpital dziecięcy w sprzęt za 1,2 mln zł

Szpital Kliniczny nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w