Marka Arbonne wprowadziła na rynek bezkofeinowy proszek musujący z witaminą B

Marka Arbonne wprowadziła na rynek bezkofeinowy proszek musujący z witaminą B

Bezkofeinowy proszek musujący z witaminą B EnergyFizz o smaku jeżyny oraz mango i brzoskwini to nowość marki Arbonne. W jednej saszetce zawarta jest porcja energii, która postawi cię na nogi bez konieczności sięgania po kofeinę.

Nowy bezkofeinowy proszek musujący z witaminą B tak naprawdę stanowi połączenie ośmiu witamin z grupy B, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ten musujący suplement diety wspomaga uczucie energii bez użycia kofeiny.

– Nasza mieszanka witamin z grupy B pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Witaminy z grupy B: ryboflawina (B2), niacyna (B3), B6, B12, kwas pantotenowy (B5), tiamina (B1), kwas foliowy (B9) i biotyna (B7) wspomagają uczucie energii! – zachęca producent suplementu w proszku.

W opakowaniu znajdziesz 30 saszetek o smaku jeżyny lub mango i brzoskwini (cena takiego opakowania to 239 zł). Wystarczy rozpuścić zawartość 1 saszetki w 400 ml wody i zamieszać. Nie wsypuj produktu do pełnej butelki wody, ponieważ podczas rozpuszczania musujący płyn może się przelać. Nie przekraczaj zalecanej dziennej ilości spożycia (2 saszetki).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.