Kosmetyki z jadem żmii dla dojrzałych kobiet

Kosmetyki z jadem żmii dla dojrzałych kobiet

Naturalny jad żmii to toksyna zawierająca substancje osłabiające skurcze nerwowo-mięśniowe. Jego właściwości zainspirowały naukowców do stworzenia nowatorskiego składnika skutecznie przeciwdziałającego powstawaniu zmarszczek.

Tym nowatorskim składnikiem aktywnym jest neuropeptyd, który nie tylko hamuje, ale także cofa oznaki starzenia się skóry. Zapewnia jej skuteczne, nieinwazyjne odmłodzenie. Peptyd, którego siła działania porównywalna jest z siłą botuliny, wygładza zmarszczki, linie, bruzdy oraz blokuje ich pogłębianie. Osłabia kurczliwość mięśni podskórnych, przez co zapobiega utrwalaniu się zmarszczek na skórze. W efekcie skóra wygląda młodziej, staje jest napięta i gładka.

Wśród wielu produktów marki Biotanique jedną z najbardziej innowacyjnych jest linia kosmetyków nowej generacji opracowana dla totalnego odmłodzenia skóry dojrzałej, którą nazwano JAD ŻMII EFEKT BOTULINY. Produkty z tej linii pozwalają uzyskać efekt widocznie młodszej skóry bez igieł, zastrzyków i operacji, a także uniknąć niepożądanego efektu maski.

W skład linii Biotaniqe JAD ŻMII EFEKT BOTULINY wchodzą 3 produkty:

  • Krem Przeciwzmarszczkowy 50+ (cena: 37,99 zł/50 ml) o skoncentrowanej hydrożelowej konsystencji. Hamuje wszystkie oznaki starzenia się skóry. Poprawia jej elastyczność i napięcie. Spłyca zmarszczki, linie i bruzdy. Przeciwdziała wiotczeniu skóry i utracie odpowiedniego konturu twarzy. Produkt stworzony na bazie wody probiotycznej pro.aQua, która wspiera naturalną mikroflorę skóry oraz kwasu hialuronowego, dogłębnie nawilżającego, wygładzającego i ujędrniającego skórę.
  • Krem Liftingujący 60+ (cena: 37,99 zł/50 ml) o skoncentrowanej, hydrożelowej konsystencji, który napina i ujędrnia skórę oraz poprawia kontur twarzy. Wypełnia zmarszczki, linie i bruzdy. Przeciwdziała wiotczeniu skóry i utracie jej jędrności. Kolagen wzmacnia włókna podporowe skóry i przywraca cerze trójwymiarową strukturę. Krem stworzony jest na bazie wody probiotycznej pro.aQua, która wspiera naturalną mikroflorę skóry.
  • Płynny Krem Wypełniający Zmarszczki (cena: 34,99 zł/20 ml) to skoncentrowana formuła cofająca oznaki czasu w delikatnych okolicach oczu i ust. Niweluje obrzęki, worki i cienie pod oczami. Modeluje kontur oka, wypełnia “kurze łapki”, napina skórę i neutralizuje zmarszczki wokół ust. Centella Asiatica stymuluje syntezę kolagenu, wzmacniając delikatną skórę wokół oczu i ust. Krem stworzony jest na bazie wody probiotycznej pro.aQua, która wspiera naturalną mikroflorę skóry.

Wszystkie produkty z tej linii dostępne są w sieci drogerii Rossmann.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?