Eliksir do włosów Opuntia Oil&Mango

Eliksir do włosów Opuntia Oil&Mango

Do wyjątkowo udanej linii kosmetyków l’biotica Biovax z wyciągiem z opuncji i masłem mango, przeznaczonej do pielęgnacji włosów suchych i bardzo zniszczonych, dołączył nowy produkt – wygładzający eliksir w buteleczce z dozownikiem.

Chociaż to olejek, lekka formuła eliksiru nie obciąża włosów. Oparta została na wyselekcjonowanych, naturalnych i bezpiecznych składnikach.

W składzie tego produktu nie znajdziesz parabenów, SLS, SLES ani olejów mineralnych. Eliksir Opuntia Oil&Mango zawiera natomiast witaminy A, E, F oraz drogocenny olej z nasion opuncji, obfituje w dobroczynne kwasy omega-6 i omega-9 oraz stanowi źródło lipidowych substancji, które odbudowują i uszczelniają osłonkę włosa.

Dzięki takiemu doborowi składników pasma włosów stają się jedwabiście gładkie i odzyskują połysk. Dodatkowo, cudowny zapach eliksiru dopieści Twoje zmysły delikatnymi kwiatowo-owocowymi nutami.

Sposób użycia: Niewielką ilość eliksiru rozetrzyj w dłoniach i rozprowadź na wilgotnych lub suchych włosach. Pozostaw bez spłukiwania. Preparat do wszystkich rodzajów włosów, zalecany przed zabiegiem suszenia i stylizacji.

Eliksir Biovax Opuntia Oil & Mango dostępny jest w aptekach oraz na stronie autoryzowanego sklepu L’biotica www.biutiq.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny. Kto zdobył ją w tym roku?

Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny trafi w tym