Dezodoranty Eco Soft dla miłośniczek natury i ekologii

Dezodoranty Eco Soft dla miłośniczek natury i ekologii

Dezodoranty Eco Soft to produkty o naturalnym składzie oraz przyjemnym ziołowym i owocowym zapachu. Zapewniają komfort i nie podrażniają skóry. Dostępne są na rynku w nowej miękkiej formule i wyróżniają się ekologicznym papierowym opakowaniem.

Formuła dezodorantów Eco Soft polskiej firmy Coloris opiera się na bazie skrobi kukurydzianej i oleju kokosowego. Zawiera również masło shea, wosk z jagód, ekstrakt z żywicy drzewa Sal. Mimo łagodnych składników aktywnych, dezodoranty Eco Soft zapewniają świeżość i komfort przez cały dzień. Nie hamują wydzielania potu, ale zapobiegają rozwojowi bakterii i powstawaniu przykrego zapachu. Pochłaniają też wilgoć, nie zatykając gruczołów potowych. Do tego pielęgnują skórę. Są tak delikatne, że możesz je stosować nawet wtedy, gdy masz wrażliwą skórę.

Przez kilka pierwszych dni stosowania dezodorantu Eco Soft możesz odczuć wzmożoną pracę gruczołów potowych. To naturalne — po odstawieniu antyperspirantów zaczną się odblokowywać i naturalnie pracować. W razie dyskomfortu wystarczy, że odświeżysz pachy mokrą chusteczką i ponownie zaaplikujesz dezodorant Eco Soft. Dlatego przez pierwsze dni warto go mieć zawsze pod ręką.

3 warianty dezodorantów Eco Soft

Coloris Eco Soft Herbal Garden — naturalny, ekologiczny dezodorant o subtelnym zapachu świeżych ziół. W bukiecie przeważają odprężające, poprawiające nastrój nuty szałwii ananasowej i rumianku. Formuła dezodorantu oparta na oleju kokosowym oraz skrobi kukurydzianej zapewnia komfort przez cały dzień, nie zatykając gruczołów potowych. Pochłania wilgoć, hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Masło shea, wosk z jagód i ekstrakt z żywicy z drzewa Sal nawilżają, odżywiają i chronią wrażliwą skórę pach. Dezodorant jest w papierowej tubie, która nie zawiera grama plastiku.

Coloris Eco Soft Summer Wind — naturalny, ekologiczny dezodorant tętniący energetycznymi nutami egzotycznych owoców — papai i melona. Formuła dezodorantu oparta na oleju kokosowym oraz skrobi kukurydzianej zapewnia komfort przez cały dzień, nie zatykając gruczołów potowych. Pochłania wilgoć, hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Masło shea, wosk z jagód oraz ekstrakt z żywicy z drzewa Sal nawilżają, odżywiają i chronią wrażliwą skórę pach. Dezodorant jest w papierowej tubie, która nie zawiera grama plastiku.

Coloris Eco Soft Flower Bloom — naturalny, ekologiczny dezodorant pachnący rozgrzaną w słońcu słodką oliwką i nutami świeżej bergamotki. Formuła dezodorantu oparta na oleju kokosowym oraz skrobi kukurydzianej zapewnia komfort przez cały dzień, nie zatykając gruczołów potowych. Pochłania wilgoć, hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Masło shea, wosk z jagód oraz ekstrakt z żywicy z drzewa Sal nawilżają, odżywiają i chronią wrażliwą skórę pach. Dezodorant jest w papierowej tubie, która nie zawiera grama plastiku.

Cena każdego dezodorantu Eco Soft to 24,99 zł. Można je kupić w sieci drogerii Rossmann i na https://ecosoft.me/

Czytaj też: Organiczne balsamy do ust w ekologicznych opakowaniach

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.