Dermomask – minuta na regenerację cery

Dermomask – minuta na regenerację cery

- Nowości

Jeśli w ciągu dnia nadmiar obowiązków nie pozwala Ci zadbać należycie o skórę, poświęć jej minutę przed położeniem się do łóżka i pozwól jej się zregenerować w nocy.

Marzenie każdej z nas, by pięknieć podczas snu, może się spełnić. Aplikacja tego produktu trwa niecałą minutę, a już po tygodniu czy dwóch regularnego stosowania zobaczysz i poczujesz różnicę! – zapewnia producent nocnych maseczek naprawczych L’biotica DERMOMASK Night Active.

Odpowiednio dobraną dla typu skóry maseczkę rozprowadź na oczyszczonej skórze twarzy i dekoltu najlepiej między godz. 22.00 a 1.00, kiedy rozpoczyna się zwielokrotniony podział komórek skóry. To najlepszy moment na głęboko odbudowujące maseczki, bo wewnętrzny zegar jest wówczas nastawiony na pozbywanie się toksyn oraz przyjmowanie składników regenerujących. Do wyboru masz maseczkę w jednorazowej saszetce (4,60 zł/12 ml) lub w poręcznej tubce (14,90 zł/30 ml).

Do wyboru jest pięć różnych rodzajów maseczek z intensywnej linii przeciwstarzeniowej L’biotica DERMOMASK Night Active:

  • Night Active Siła Lasera – zawiera opatentowany koncentrat odmładzający Epidermosil, stymulujący produkcję kolagenu oraz glikozoaminoglikanów (GAG) i wzmacniający układ podporowy tkanek.
  • Night Active Infuzja Tlenowa.
  • Night Active Eksfoliacja – ze względu na właściwości złuszczające jako jedynej nie należy jej pozostawiać na twarzy na noc.
  • Night Active Złote Nici.
  • Night Active Wypełnianie Zmarszczek.

Maseczki DERMOMASK Night Active dostępne są w aptekach, drogeriach Natura, SUPER-PHARM i Hebe oraz na www.biutiq.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

żeLOVE i mistLOVE, czyli eksplozja nawilżenia

Skóra uwielbia być nasycona wilgocią, a teraz jest