Brushing skuteczniejszy niż oczyszczanie twarzy wacikiem

Brushing skuteczniejszy niż oczyszczanie twarzy wacikiem

Brushing twarzy to dużo lepsza metoda oczyszczania niż mycie wacikami zwilżonymi płynem micelarnym. Usuwa zanieczyszczenia nawet z porów, a przy okazji złuszcza martwe komórki naskórka, poprawia mikrokrążenie i dotlenia skórę.

Nawet jeśli codziennie oczyszczasz twarz wacikiem nawilżonym płynem micelarnym, musisz liczyć się z tym, że nie uda ci się usunąć wszystkich zanieczyszczeń, zwłaszcza z porów skóry. Dogłębne oczyszczenie zagwarantuje ci brushing, czyli oczyszczanie twarzy za pomocą urządzenia ze szczoteczką. Obracając się, usuwa ona nie tylko resztki makijażu, kosmetyków pielęgnacyjnych, sebum czy zanieczyszczenia atmosferyczne, ale nawet martwe komórki naskórka. Odblokowuje zapchane pory, poprawia mikrokrążenie, dotlenia, zwiększa możliwości absorpcji przez skórę składników aktywnych zawartych w kremach czy serum. Brushing działa również jak przyjemny masaż.

Udany zabieg oczyszczania i liftingującego masażu wykonasz za pomocą YASUMI Face Up Cleansing & Lifting — bezprzewodowego urządzenia do dogłębnego oczyszczania i liftingującego masażu twarzy i szyi. Jest wyposażone w dwie wymienne głowice. Obracająca się szczotka z miękkich włókien bezpiecznie i dokładnie oczyszcza skórę z resztek makijażu, kosmetyków pielęgnacyjnych, które się nie wchłonęły, sebum, kurzu, a także z martwych komórek naskórka. Zapewnia wstępny masaż powierzchni skóry. Głowica z wypustkami natomiast umożliwia dalszy masaż, który poprawia mikrokrążenie, wzmacnia dotlenienie i odżywienie, usprawnia przepływ limfy, zmniejsza obrzęki i napięcie mięśni. Tak przygotowana skórą jest gotowa na aplikację preparatów pielęgnujących. Lepiej przyswaja składniki aktywne.

Urządzenie warto stosować codziennie. Oczyszczanie i liftingujący masaż wygładza skórę, przywraca promienny blask, ujędrnia, relaksuje, zmniejsza napięcie mięśni i widoczność zmarszczek, zwłaszcza tych mimicznych.

YASUMI Face Up Cleansing & Lifting kosztuje 189 zł. Urządzenie dostępne jest w internecie oraz w gabinetach YASUMI.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?