Bezcukrowe dropsy MultiFan dla dzieci i dorosłych

Bezcukrowe dropsy MultiFan dla dzieci i dorosłych

Zawierają 10 najważniejszych witamin, a do tego są bardzo smaczne i aromatyczne.

Dropsy MultiFan w postaci pastylek do ssania o pomarańczowym lub malinowym smaku to preparaty wielowitaminowe rekomendowane jako uzupełnienie podstawowej diety szczególnie w okresie jesienno-zimowo-wiosennym, a także podczas rekonwalescencji po przebytych infekcjach bakteryjnych i wirusowych. Zawarte w nich bioflawonoidy są pomocne w przyswajaniu witaminy C i w jej ochronie przed utlenianiem. Uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, poprawiają ich przepuszczalność, zwiększając tym samym odporność organizmu na infekcje.

Specjalnie opracowana, sprasowana, pudrowa postać pastylek chroni przed uszkodzeniem szkliwa zębowego i śluzówki jamy ustnej po rozgryzieniu. Dropsy zawierają sorbitol, który nie powoduje fermentacji, więc nie sprzyja powstaniu próchnicy. Dzięki temu, że cukier zastąpiony jest sorbitolem o bardzo niskim indeksie glikemicznym, z powodzeniem polecane są również dla osób z cukrzycą.

Za opakowanie zawierające 17 bezcukrowych dropsów do ssania MultiFan zapłacimy 2,99 zł. Jeden drops zawiera mniej niż 100 kcal.

 

1 Comment

  1. Dropsy mega pycha

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

„Lidlomix” tańszy aż o 500 zł, ale tylko przez trzy dni!

Tylko od 12 do 14 czerwca użytkownicy aplikacji