Artistry Intensive Skincare, czyli piękna skóra po lecie

Artistry Intensive Skincare, czyli piękna skóra po lecie

Fot. materiały prasowe

Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym Artistry Intensive Skincare to propozycja marki Artistry dla osób, którym zależy na szybkim powrocie ich skóry do dobrej kondycji po lecie. Redukuje zmarszczki mimiczne, wygładza kontur twarzy, odżywia oraz przywraca skórze świeży i młody wygląd. 

Osiągnięcie efektu pięknej, świeżej i zawsze młodej cery jest możliwe dzięki połączeniu starannej pielęgnacji oraz perfekcyjnie dobranych kosmetyków do makijażu” – przekonują eksperci. Dodają, że należy skoncentrować się na skutecznej pielęgnacji szczególnie w okresie wczesnojesiennym, kiedy skóra potrzebuje „oddechu” po intensywnych kąpielach słonecznych oraz długotrwałym narażeniu na wilgotny, upalny klimat. Oddziaływanie tych czynników negatywnie wpływa bowiem na kondycję naszej cery oraz sprawia, że traci ona młody wygląd.

Odpowiedzią na jej potrzeby jest połączenie witaminy C, która jest silnym antyoksydantem, oraz kwasu hialuronowego. Testy kliniczne dowiodły, że Artistry Intensive Skincare w wyraźny sposób redukuje widoczne zmarszczki mimiczne. Nowa formuła skoncentrowanego działania przeciwzmarszczkowego przywraca skórze elastyczność oraz zapewnia jej perfekcyjną pielęgnację i odżywienie.

„Skóra twarzy jest szczególnie narażona na niedobory witaminy C. W naturalny sposób ten cenny antyoksydant rozprowadzany jest po całym ciele, do komórek naszej cery dociera jednak w ostatniej kolejności – mówi Anrzej Sawicki, ekspert marki Artistry. – Wiedząc o tym, musimy dostarczać witaminę C podczas codziennej pielęgnacji. Jest to szczególnie istotne po okresie letnim. Dzięki nowej technologii Artistry Intensive Skincare zapewnia skórze ochronę antyoksydacyjną, a przy regularnym stosowaniu skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Dzięki ekstraktowi z owocu aceroli produkt przywraca cerze elastyczność” – dodaje.

Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym (cena: 273 zł) wytwarzana jest ze 100-procentowej, czystej witaminy C oraz ekstraktu z owocu aceroli, który wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Istotnym składnikiem produktu jest aktywny kwas hialuronowy, którego zadaniem jest spowalnianie procesów starzenia skóry oraz jej ujędrnianie poprzez nawilżenie głębokich warstw. Wygładza, poprawia kontur twarzy, a w konsekwencji zapewnia zdrowszy i młodszy wygląd twarzy.

Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym Artistry Intensive Skincare jest przeznaczona dla wszystkich typów skóry. Odpowiada na potrzeby osób, których – niezależnie od wieku – skóra jest pozbawiona blasku, matowa, pokryta widocznymi naczynkami oraz wymaga suplementacji witaminą C.

Sposób użycia: przed pierwszą aplikacją wymieszaj substancję aktywną z bazą produktu – dzięki temu uzyskasz najwyższą moc składników oraz maksymalną świeżość. Nanieś na twarz 4-5 kropli dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like

4 rośliny z polskich łąk wykorzystywane w produkcji kosmetyków

Zbawienne właściwości roślin porastających nasze łąki są wykorzystywane