Antyperspiranty Rexona w nowej odsłonie

Antyperspiranty Rexona w nowej odsłonie

- Nowości
Fot. Collage

Zapewniają długotrwałą ochronę przed potem nawet do 48 godzin i gwarantują komfort stosowania oraz wysoką wydajność. Wszystko za sprawą przełomowej technologii, dzięki której poręczne opakowanie 75 ml jest tak samo wydajne jak standardowy aerozol o pojemności 150 ml.

Marka Rexona wprowadziła na rynek ulubione antyperspiranty dla kobiet i mężczyzn Rexona Compressed w mniejszych, bardziej poręcznych opakowaniach, które ze względu na mniejszy rozmiar są bardziej przyjazne nie tylko dla klientów, ale też dla środowiska. Bo mniejsze opakowanie oznacza również mniejsze o jedna piątą zużycie aluminium i mniejszą emisję gazów.

Rexona to marka numer 1 na świecie – jej antyperspiranty są najchętniej wybierane przez konsumentów, którzy doceniają ich skuteczność działania. Rexona to jedyna marka, która swoją niezawodność zawdzięcza zastosowaniu technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu. Dzięki temu antyperspiranty zapewniają długotrwałą świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz i skutecznie chronią przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Maski peel-off = efekt świeżej cery

Azjatycki trend na maski peel-off pojawił się w