Antyperspiranty Rexona w nowej odsłonie

Antyperspiranty Rexona w nowej odsłonie

Fot. Collage

Zapewniają długotrwałą ochronę przed potem nawet do 48 godzin i gwarantują komfort stosowania oraz wysoką wydajność. Wszystko za sprawą przełomowej technologii, dzięki której poręczne opakowanie 75 ml jest tak samo wydajne jak standardowy aerozol o pojemności 150 ml.

Marka Rexona wprowadziła na rynek ulubione antyperspiranty dla kobiet i mężczyzn Rexona Compressed w mniejszych, bardziej poręcznych opakowaniach, które ze względu na mniejszy rozmiar są bardziej przyjazne nie tylko dla klientów, ale też dla środowiska. Bo mniejsze opakowanie oznacza również mniejsze o jedna piątą zużycie aluminium i mniejszą emisję gazów.

Rexona to marka numer 1 na świecie – jej antyperspiranty są najchętniej wybierane przez konsumentów, którzy doceniają ich skuteczność działania. Rexona to jedyna marka, która swoją niezawodność zawdzięcza zastosowaniu technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu. Dzięki temu antyperspiranty zapewniają długotrwałą świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz i skutecznie chronią przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 statuetek dla Patronów Bezpieczeństwa Lekowego Polski. Kto je otrzymał?

Z okazji swojego 20-lecia Polski Związek Pracodawców Przemysłu