Aktywne serum wzmacniające kruche naczynka

Aktywne serum wzmacniające kruche naczynka

Rozszerzające się, pękające naczynka mogą być problemem pań o każdym typie cery, jednak najbardziej narażone są na nie osoby z delikatną, płytko unaczynioną i wrażliwą skórą.

Na rynku pojawił się niedawno nowy preparat do pielęgnacji cery z rozszerzonymi naczynkami – aktywne serum wzmacniające naczynka z linii NACZYNKA pro marki FLOSLEK Laboratorium. Jest to specjalistyczny produkt przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju cery z „pajączkami”, również do wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień, powstawania rumienia i pękających naczynek krwionośnych.

Serum zawiera trokserutynę oraz ekstrakty roślinne z kasztanowca, aceroli i arniki górskiej. Stosowany na skórę wokół oczu rozjaśnia cienie i redukuje „worki” pod oczami. Zmniejsza zaczerwienienia, wyrównuje koloryt skóry, ujędrnia ją i wygładza, poprawia jej nawilżenie oraz zapewnia uczucie komfortu.

Kosmetyki w postaci serum uchodzą za bardzo skuteczne. Działają silniej i intensywniej niż kremy, ponieważ zawierają składniki aktywne w wysokich stężeniach. Są lubiane przez konsumentki również dlatego, że mają lżejszą formułę od kremów. Zwykle mają konsystencję żelu lub emulsji, dzięki czemu szybko się wchłaniają.

Aktywne serum wzmacniające naczynka FLOSLEK Laboratorium (sugerowana cena: 39,99 zł/30 ml) dostępne jest w buteleczce z droperem, zapewniającym praktyczną i higieniczną aplikację. Należy je stosować rano i wieczorem, samodzielnie lub pod wybrany krem z linii NACZYNKA pro FLOSLEK Laboratorium. Skuteczność produktu została potwierdzona przez
niezależne laboratoria badawcze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like

Ruszają warsztaty z psychoonkologiem dla kobiet z rakiem piersi. Za darmo, w 5 miastach

W ramach 7. edycji kampanii „BreastFit. Kobiecy biust.