Tym przyrządem możesz oczyścić również skórę trądzikową

Tym przyrządem możesz oczyścić również skórę trądzikową

To nowoczesna, a jednocześnie skuteczna metoda oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia mikrokrążenie i wspiera kurację odmładzającą. Polecana jest także w pielęgnacji cery trądzikowej.

Szczoteczka soniczna z termoterapią YASUMI Nuno Thermo wyposażona jest w miękką, silikonową końcówkę, która dzięki pulsacji efektywnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Delikatnie masuje, dzięki czemu poprawia mikrokrążenie, a tym samym przyswajanie składników aktywnych.

Szczoteczka oferuje 6 poziomów intensywności wibracji oraz termoterapię. Wytwarzane ciepło dociera do głębszych warstw skóry, uruchamia procesy naprawcze na poziomie komórkowym, wzmacnia ściany naczyń włosowatych, zwiększa przepływ krwi i limfy, redukuje cienie pod oczami i drobne zmarszczki. Dodatkowo relaksuje mięśnie twarzy, szyi i dekoltu.

W YASUMI Nuno Thermo wykorzystano nowoczesną technologię IPX7, która zapewnia bezpieczeństwo jej użytkowania. Cena tego przyrządu wynosi 329 zł. Można go kupić na https://sklep.yasumi.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.