Sposób na przebarwienia skóry

Sposób na przebarwienia skóry

Fot.: materiały prasowe

Przebarwienia skóry to nie tylko uciążliwy defekt estetyczny, ale również problem rzutujący na poczucie własnej wartości. Pomocna w ich pozbyciu się może być nowa seria kosmetyków Environ Focus Care Radiance +.

Wchodzące w jej skład cztery produkty wzajemnie się uzupełniają, tworząc trzyetapowy system Mela-Smart hamujący złożony proces melanogenezy. Efektem ich stosowania, jak zapewnia producent, jest zdrowa, promienna skóra o równomiernym kolorycie.

W czym tkwi tajemnica powodzenia kuracji? Kosmetyki Environ Focus Care Radiance + zawierają różne kombinacje naukowo opracowanych składników, które zapewniają skórze dokładnie to, czego potrzebuje, aby odzyskać promienny wygląd i równy koloryt. Pomagają zahamować sześć złożonych procesów związanych z powstawaniem pigmentacji. Do uzyskania optymalnych efektów, marka Environ zaleca połączenie serii Radiance+ z podstawową pielęgnacją witaminowym systemem Step-Up System.

Jednym z najtrudniejszych problemów skóry jest leczenie pigmentacji. Istnieje tak wiele czynników, które determinują proces tworzenia pigmentacji, iż pojedynczy, choćby magiczny składnik, nie jest w stanie temu zapobiec i wszystko naprawić – mówi dr Desmond Fernandes, CEO marki Environ.

Celem stworzonej przez niego marki Environ, która kieruje się zasadą „Piękno poparte nauką”, jest odkrywanie inteligentnych kombinacji składników, które są rozwiązaniem dla różnych potrzeb skóry.

Trzyetapowy system Mela-Smart zapewniają:

  1. Multi-Bioactive Mela-Prep Lotion – profesjonalna kombinacja wyspecjalizowanych składników, zapewniających jaśniejszy i równomierny koloryt skóry.
  2. Vita-Botanical Mela-Fade Serum System A + B – połączenie witamin i składników roślinnych, które zwalczają przyczyny przebarwień, poprawiając wygląd nierównego kolorytu i widocznych uszkodzeń posłonecznych.
  3. Intense C-Boost Mela-Even Cream – kombinacja witamin C i E o właściwościach przeciwutleniających, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami i czynnikami środowiskowymi.

1 Comment

  1. Można już kupić te kosmetyki? Ktoś używał?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Wady wzroku. Jak pozbyć się okularów?

Masz krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm? A może wykryto