Perfecta Lips Patch – hydrożelowy płatek-kompres na usta

Perfecta Lips Patch – hydrożelowy płatek-kompres na usta

Perfecta Lips Patch – hydrożelowy płatek-kompres na usta nasączony jest aż 8 rodzajami kwasu hialuronowego. W połączeniu z aloesem i alantoiną zapewnia intensywne nawilżenie i regenerację w zaledwie 10 minut.

Zadbane i wypielęgnowane usta zawsze są na czasie. Nawet najpiękniejszy odcień pomadki czy błyszczyka nie obroni się, gdy będą przesuszone czy popękane. Płatki działające na zasadzie kompresu to prosty i szybki sposób na przywrócenie im pożądanej gładkości i miękkości. A sama aplikacja takiego płatka jest niezwykle prosta i przyjemna!

PERFECTA LIPS PATCH Hydrożelowy Płatek-Kompres na usta (5,99 zł/1 szt.) stosuje się na oczyszczoną skórę. Wystarczy nanieść płatek na usta i przykleić, pozostawiając go ok. 10-20 minut na ustach. Nie należy stosować płatka-kompresu na uszkodzoną, podrażnioną skórę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.