Odmładzające plastry pod oczy Inveo Hyaluron Shot

Odmładzające plastry pod oczy Inveo Hyaluron Shot

Fot. materiały prasowe

Już od pierwszej aplikacji plastry Inveo Hyaluron Shot zapewniają efekt gładszej i młodszej skóry wokół oczu. Jak zapewnia producent, firma Coloris, regularne aplikacje dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca są w stanie zmniejszyć zmarszczki o 14 proc., a ich liczbę o 38 proc.

Inveo Hyaluron Shot to niezwykłe plastry pod oczy, które szybko i bezboleśnie odmładzają skórę. Każdy plaster posiada ponad 1000 mikroigiełek. Mikroigiełki pod wpływem ciepła rozpuszczają się, uwalniając kwas hialuronowy do naskórka. Po aplikacji skóra wokół oczu jest intensywnie nawilżona i odżywiona. Staje się jędrna, gładka, znikają cienie pod oczami, zmniejszają się zmarszczki.


Inveo Hyaluron Shot to kosmetyk o działaniu natychmiastowym, ale też długofalowym. Warto go zaaplikować przed wielkim wyjściem. Efekty poprawy kondycji skóry pod oczami widać już po 2-3 godzinach od aplikacji. Trwałe rezultaty stosowania Inveo Hyaluron Shot przynosi nakładanie plastrów dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca.

Efekty po 2-3 godzinach od nałożenia plastrów:

  • bardzo dobre nawilżenie i odżywienie
  • wygładzenie i rozświetlenie skóry
  • zmniejszenie cieni pod oczami
  • redukcja zmarszczek
  • wzmocnienie warstwy hydrolipidowej skóry

Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w organizmie człowieka, a jego podstawową funkcją jest wiązanie wody. Każdego dnia około 30 proc. kwasu hialuronowego ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki. Jednak wraz z wiekiem jego ilość zmniejsza się, przez co dochodzi do zmian w tkankach. I pojawiają się zmarszczki. Plastry
Inveo Hyaluron Shot pozwalają na szybkie uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego w skórze. Można je kupić przez internet – na stronie https://coloris.sklep.pl/. Kosztują ok. 40 zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tylko 8 grudnia wyjątkowa promocja w Lidlu! Sprawdź, co możesz kupić taniej

Tylko w czwartek, 8 grudnia, porcelanowe talerze, kubki