LR Zeitgard Beauty Diamonds – moc sześciu olejków

LR Zeitgard Beauty Diamonds – moc sześciu olejków

Migdałowy, arganowy, awokado, z pestek winogron, makadamia oraz jojoba – zawarte w tym produkcie olejki głęboko i intensywnie nawilżają i pielęgnują skórę twarzy oraz wzmacniają jej naturalną barierę lipidową. Dzięki temu staje się ona jędrna, gładka i delikatna w dotyku.

Odżywcze olejki zawarte w LR Zeitgard Beauty Diamonds (165 zł/30 ml) zapewniają skórze młody, promienny wygląd bez efektu błyszczenia, a witaminy A, E i F  dostarczają jej substancji odżywczych i wspierają jej regenerację, tak aby była gładsza i wyglądała młodziej. Produkt można stosować na trzy różne sposoby.

Pierwszym z nich jest codzienna pielęgnacja twarzy: po oczyszczeniu skóry nakładamy na nią 3-5 kropli olejku rano lub wieczorem, a następnie aplikujemy krem na dzień lub na noc.

Jeżeli chcesz wzbogacić pielęgnację, dodaj kilka kropel do swojego kremu, aby jeszcze lepiej zadbać o gładką i miękką skórę.

Trzeci sposób to zastosowanie olejku jako maseczki anti-age. Nałóż 10 kropli olejku na twarz, poczekaj około 10 minut, a nadmiar wmasuj w skórę lub usuń wacikiem.

Po co skórze olejek?

Nasza skóra jest codziennie narażana na działanie różnych czynników zewnętrznych. Jesienią i zimą jest dodatkowo wystawiona na podmuchy zimnego wiatru oraz suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, dlatego może wyglądać na zmęczoną, suchą i szarą. W wyniku działania czynników zewnętrznych traci cenne nawilżenie, co może powodować szybsze powstawanie zmarszczek.

Stosowanie samego kremu na dzień często nie wystarcza, aby powstrzymać ten proces. Dojrzała skóra potrzebuje wsparcia, aby radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Idealnym rozwiązaniem do intensywnej pielęgnacji anti-age może być dla niej LR ZEITGARD Beauty Diamonds. Innowacyjna kompozycja sześciu cennych, naturalnych olejków oraz wybranych witamin regeneruje suchą, spierzchniętą i zmęczoną skórę oraz pomaga zachować jej młody wygląd.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Wady wzroku. Jak pozbyć się okularów?

Masz krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm? A może wykryto