Dbajmy o ręce jak Koreanki

Dbajmy o ręce jak Koreanki

FLOSLEK Laboratorium wprowadza na rynek masełka do rąk w wygodnych opakowaniach mieszczących się w każdej damskiej torebce.

To kosmetyki w stylu koreańskim, które cieszą się sporą popularnością na rynku. Ich zaletą jest bardzo dobra jakość, świetny skład, nietypowe opakowania i oryginalna grafika.

Według obserwatorów rynku kosmetycznego produkty kosmetyczne zyskują obecnie nowe oblicze. Oprócz spektakularnego działania i nowatorskich, innowacyjnych receptur, powinny zaskakiwać sposobem podania. Opakowania są oryginalne, zaskakujące i odważne, a zastosowana na nich grafika kolorowa często wykorzystuje motywy zwierzęce. Wszystkie te zabiegi mają służyć przyjemności i radości ze stosowania kosmetyków – zabawne, ciekawe i sympatyczne opakowania wywołują uśmiech na twarzy i wprawiają w dobry nastrój. I to jeszcze zanim zaaplikujemy kosmetyk.

Masełka do rąk od FLOSLEK

Takie są też najnowsze masełka do rąk marki FLOSLEK Laboratorium – wyjątkowo skuteczne, o doskonałych właściwościach regenerujących, odżywczych i anti-aging. Zamknięte w płaskich tubach z zabawną grafiką i słodką kolorystyką przyciągają wzrok. Stanowią połączenie doskonałej pielęgnacji z przyjemnym i zabawnym aspektem użytkowania. Podane w optymalnych pojemnościach i wygodnych opakowaniach zmieszczą się w każdej damskiej torebce.

Masełka posiadają wyjątkową recepturę, stworzoną na bazie odpowiednio dobranych składników aktywnych (oleju z pestek moreli i ekstraktu z algi morskiej, ekstraktu z zielonej herbaty, olejów z awokado, Luffa Cylindrica i słodkich migdałów), które doskonale pielęgnują wymagającą skórę dłoni. Równocześnie wzmacniają i odżywiają paznokcie. Przynoszą dłoniom chwile przyjemności i pozwalają zanurzyć się w delikatnych, letnich zapachach oliwki i figi, magnolii oraz wanilii i kokosa. Każde z masełek zaskakuje też innym kolorem masy: różowym, zielonym bądź żółtym.

Trzy masełka do różnych zadań

FLOSLEK Laboratorium stworzyło trzy nowe produkty do pielęgnacji dłoni i paznokci.

  • Masełko do rąk regenerujące – z olejem z pestek moreli i ekstraktem z algi morskiej. Silnie regeneruje, rewitalizuje, przynosi ulgę szorstkim i przesuszonym dłoniom już po pierwszym zastosowaniu. Pozytywnie wpływa na wygląd i kondycję paznokci. Ma delikatny zapach magnolii.
  • Masełko do rąk odżywcze – z ekstraktem z zielonej herbaty i olejem z awokado; wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie regeneruje skórę, pielęgnuje i odżywia paznokcie. Ma delikatny, letni zapach oliwki i figi.
  • Masełko do rąk anti-aging – jego formuła oparta jest na dobroczynnym działaniu oleju z Luffa Cylindrica i oleju ze słodkich migdałów. Zapewnia efekt idealnego nawilżenia oraz intensywnego wygładzenia skóry. Zabezpiecza dłonie przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, pielęgnuje i wzmacnia paznokcie. Dzięki niemu skóra staje się gładka, aksamitna i miękka w dotyku. Ma słodki zapach kokosa i wanilii.

Cena każdego masełka kosztuje to 12,99 zł za 50 ml.

2 Comments

  1. śmieszne urocze opakowania, aż chce się mieć 🙂

  2. Masełka do rąk, wygładzają, generują skórę rąk. Pielęgnują oraz wzmacniają paznokcie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poradnik dla pacjentów, którzy byli leczeni z powodu nowotworów jako dzieci

Pod redakcją dr n. med. Aleksandry Napieralskiej z