Linia Bubble Tea marki Perfecta uzupełnia kolekcję swoich kosmetyków do pielęgnacji ciała o nowy żel pod prysznic o zapachu świeżych owoców i zielonej herbaty.

Hitowa linia PERFECTA BUBBLE TEA łączy odżywczą pielęgnację ciała z ucztą dla zmysłów. Najnowszy żel pod prysznic Fresh Fruits zawiera regenerujący ekstrakt z zielonej herbaty, świeże owoce i hydrożelowe kuleczki, które podczas mycia rozpuszczają się, dodatkowo nawilżając skórę. Produkt jest wegański i stworzony w duchu less waste. Skoncentrowana formuła zwiększa jego wydajność, dzięki czemu jedna butelka starcza na dłużej niż tradycyjny żel.

PERFECTA BUBBLE TEA Skoncentrowany żel pod prysznic Fresh Fruits + Zielona Herbata (19,99 zł/400 g) zawiera ekstrakt z zielonej herbaty. Specjalna, skoncentrowana formuła sprawia, że możesz użyć mniej żelu, aby uzyskać ten sam efekt! To świetny sposób, aby zadbać o naszą planetę. Nanieść żel na zwilżoną skórę, masuj do uzyskania kremowej, delikatnej piany, a następnie spłucz go wodą.

  • EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY — bogaty w polifenole, działa regenerująco, nawilżająco i ochronnie. Znany jest z wielu cennych właściwości pielęgnacyjnych skóry.
  • FRESH FRUITS — dają silne uczucie orzeźwienia i energii na cały dzień.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.