Alkemie SUN FOR EVERYONE – naprawa zniszczeń posłonecznych

Alkemie SUN FOR EVERYONE – naprawa zniszczeń posłonecznych

Fot. materiały prasowe

Słońce stymuluje wytwarzanie witaminy D3 i poprawia nastrój, jednak może mieć również negatywny wpływ na kondycję i zdrowie naszej skóry. Jak się przed nim chronić?

Okazuje się, że standardowa ochrona kosmetykami z filtrami SPF w okresie letnim nie wystarczy, aby uchronić skórę przed postępującym procesem starzenia. Duża część promieniowania UV dociera do powierzchni Ziemi niezależnie od pogody i pory roku. Dlatego ochrona skóry przed szkodliwymi promieniami UV powinna trwać przez cały rok. A może nam ją zapewnić np. nowa linia kosmetyków Alkemie SUN FOR EVERYONE, które działają wielowymiarowo, pomagając skórze zarówno ochronić się przed szkodliwymi konsekwencjami promieniowania UV, jak i wzmocnić jej naturalne mechanizmy obronne przed skutkami opalania, takimi jak poparzenia słoneczne lub uszkodzenie głębszych warstw skóry.

W skład linii SUN FOR EVERYONE wchodzą:

  • DROP OF SUNSHINE Bogate masło regenerująco-brązujące do ciała (129 zł/180 ml) o działaniu regenerującym, uelastyczniającym, nawilżającym i kojącym. Zawiera ekstrakt z korzenia rabarbaru, oleje (marchewkowy, kokosowy, słonecznikowy i ze słodkich migdałów), masła (mango, shea i kakaowe), naturalną witaminę E, erytroluzę, naturalny fitokompleks z bazylii azjatyckiej i LYS’SUNskładnik otrzymywany z liści oczaru wirginijskiego.
  • MY PRECIOUS Odżywczy peeling myjący do ciała (99 zł/180 ml) – odświeża, złuszcza, wygładza i ujędrnia skórę oraz ułatwia równomierne opalanie. Zawiera masła (mango, shea i kakaowe), drobno zmielone pestki moreli i kryształki cukru, oleje (kokosowy, migdałowy, marchewkowy, słonecznikowy i sezamowy) oraz naturalna witaminę E.
  • HAND’S UP BABY Rekonstruujący krem do dłoni (39 zł/50 ml) – ujędrnia i odmładza skórę dłoni, hamuje proces fotostarzenia, łagodzi i nawilża. Zawiera te same składniki, które znajdziemy w DROP OF SUNSHINE Bogate masło regenerująco-brązujące do ciała.
  • HELLO SUNSHINE Rekonstruujący krem brązujący (129 zł/50 ml) – ujędrnia, nawilża i rekonstruuje skórę, poprawia jej koloryt oraz hamuje proces fotostarzenia. Skład jak wyżej.
  • RISE AND SHINE Odświeżający żel do mycia ciała i twarzy (49 zł/250 ml) – łagodnie myje i odświeża skórę, działa kojąco i przeciwzapalnie. Oprócz składników zawartych w wymienionych już kosmetykach, w jego składzie znajdziemy również naturalne, roślinne składniki myjące pochodzące z kokosa, kwas mlekowy i glicerynę organiczną.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like

4 rośliny z polskich łąk wykorzystywane w produkcji kosmetyków

Zbawienne właściwości roślin porastających nasze łąki są wykorzystywane