W Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach oddano dzisiaj (22 czerwca) do użytku Oddział Terapii Izotopowej Zakładu Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej - nowoczesne centrum teranostyczne o strategicznym znaczeniu dla rozwoju nowoczesnej diagnostyki i leczenia nowotworów w Polsce. ...
Read more
0
kpo