Wszystkie kolory lata w drogeriach Natura

Wszystkie kolory lata w drogeriach Natura

- Nowości
Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Letnie nowości marek Sensique i My Secret to nowe kolory trwałych pomadek w płynie i lakierów do paznokci oraz rozświetlający puder do modelowania twarzy.

Wśród trwałych pomadek w płynie I love matte lips liquid lipstick marki My Secret (13,99 zł/7 ml) do wyboru mamy pięć nowych barw: nude oraz cztery odcienie różu. Każda z nich gwarantuje, że przez kilka godzin usta pozostaną matowe, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich składników nie będą przesuszone.

Lakiery do paznokci Art Nails marki Sensique (7,99 zł/5,5 ml) również dostępne są w pięciu nowych, na dodatek metalicznych kolorach. Zawierają mieniące się drobinki, dzięki czemu można z nich wyczarować prawdziwie letni manikiur.

Waszą uwagę powinien zwrócić również rozświetlający Rainbow Highlighter Powder (Sensique, 14,99 zł/7 g). Zastosowana w nim zintegrowana paleta sześciu rożnych barw umożliwia nie tylko podkreślenie kości policzkowych, świetnie radzi sobie również w roli cieni do powiek. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: magical i rosy.

Wszystkie nowości są do kupienia wyłącznie w drogeriach Natura lub na www.drogerienatura.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Dominika Grosicka ambasadorką marki Cetaphil

Pielęgnacja to podstawa zdrowego wyglądu skóry. Szczególnie przykłada