Rękawiczki GLOV – demakijaż i masaż bez użycia kosmetyków

Rękawiczki GLOV – demakijaż i masaż bez użycia kosmetyków

- Nowości
Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Marka GLOV wprowadziła na rynek serię rękawiczek wykonanych ze specjalnych mikrowłókien, dzięki którym – w zależności od potrzeb – można usunąć makijaż, zdjąć maseczkę kosmetyczną lub wykonać masaż całego ciała. Wystarczy do tego odrobina wody.

  • Rękawiczki GLOV Comfort i GLOV On-The-Go przeznaczone są do demakijażu (cena każdej z nich: 39,90 zł). Nadają się do każdej cery, również problematycznej. Zastosowane w nich innowacyjne mikrowłókna łatwo i szybko usuwają wszystkie kosmetyki kolorowe, nawet wodoodporny tusz do rzęs i eyeliner. Wystarczy zwilżyć je zwykłą wodą, nie potrzeba żadnego mleczka, pianki czy innego kosmetyku przeznaczonego do demakijażu.
  • Rękawiczka GLOV Mask Remover (cena: 24,90 zł) przeznaczona jest do zmywania masek kosmetycznych. Wykonano ją ze specjalnego włókna poliestrowego, które przyciąga cząsteczki maski, ale nie wchłania ich. Dzięki temu zmywanie kosmetyku staje się proste, szybkie i bezproblemowe. Wystarczy zwilżyć rękawiczkę ciepłą wodą i przyłożyć ją na chwilę do twarzy, by maska szybko się rozpuściła. Można ja usunąć okrężnymi ruchami z twarzy, a rękawiczkę oczyścić strumieniem ciepłej wody lub uprać w pralce.
  • Rękawiczka GLOV Skin Smoothing  Body Massage Glove (cena: 24,90 zł) to wygodny masażer. Stworzono ją z naturalnych włókien bambusowych z niewielką domieszką poliestru. Regularnie stosowana wpływa pozytywnie na stan i koloryt skóry, a jej skuteczność została potwierdzona w trakcie badań użytkowych. Wystarczy każde z miejsc, którego wygląd chce się poprawić, codziennie pomasować 30 okrężnymi ruchami podczas kąpieli. Działanie rękawiczki można wzmocnić, wykonując peeling lub stosując dowolny żel pod prysznic. Producent zapewnia, że poprawę wyglądu skóry można dostrzec już po pierwszym masażu, a efekt poprawy jej kondycji po 30 dniach regularnego stosowania rękawiczki.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Strefa na Zdrowie – bezpłatne badania i porady specjalistów

Od 27 maja do 28 września potrwa ogólnopolska