Letnia stylizacja paznokci

Letnia stylizacja paznokci

- Uroda
Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Mają wyglądać jak prawdziwe klejnoty, więc zdobimy je koralikami, kolczykami i diamencikami. Na topie są również paznokcie ombre i tzw. kleksy, czyli paznokcie zdobione bryzgiem lakieru.

Modne są również paski ułożone w geometryczne wzory, kropki na naturalnych kolorach, muśnięte chociaż odżywką. Popularne są pyłki, które tworzą złotą bądź srebrną taflę i kameleony – mówi Ewelina Pietruszka, manager i szkoleniowiec w Nail&Beauty Bar.

Jeśli chodzi o kolory na paznokciach, to w tym sezonie zdecydowanie króluje czerwień w różnych jej odcieniach, poczynając od malinowej, a kończąc na gotyckim burgundzie. Obok burgundu prym wiedzie niezawodna czerń i granat przypominający bardziej niebo o północy, aniżeli nasycony niebieski. Dla miłośniczek jasnego manikiuru również jest dobra wiadomość. Paznokcie możemy bowiem równie dobrze pomalować na biało lub wybrać jeden z odcieni nude. Modne są srebro i złoto, zarówno w wersji matowej, jak i metalik.

Na większości pokazów letnich kolekcji pojawiły się modelki z paznokciami o zbliżonej do naturalnej długości – krótkimi i zaokrąglonymi oraz owalnymi.

Takie kształty najbardziej odpowiadają również naszym klientkom, m.in. ze względu na ich praktyczną stronę. Należy jednak pamiętać, że istnieje również trend paznokci o zdecydowanie ponadprzeciętnej długości. W tym sezonie jednak przybierają one kształt migdału, a nie jak bywało wcześniej ekstremalnego sztyletu – dodaje Ewelina Pietruszka.

Źródło: newsrm.tv

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Dominika Grosicka ambasadorką marki Cetaphil

Pielęgnacja to podstawa zdrowego wyglądu skóry. Szczególnie przykłada